Täna oli viimane loengutega koolipäev. Jätsime just hüvasti oma kõige lemmikuma ja inspireerivama õppejõuga ja tulime kolmekesi auditooriumist pisaraid pühkides välja. Ees ootavad paar VÄGA emotsionaalset nädalat.
Positiivse külje pealt, on esimene detsember, väljas on 23 kraadi sooja ja päike paistab ning ma lähen kohe parki õppima.
No comments:
Post a Comment